Українська енергетична біржа – торги для всіх

Статьи

Українська енергетична біржа – торги для всіх

ТБ«Українська енергетична біржа» — товарна біржа, вважається кращей серед усіх існуючих українських бірж www.ueex.com.ua. Партнери на ринку, які купують чи продають газ, нафтопродукти, скраплений нафтовий газ, вугілля, першими змогли оцінити кожну з переваг отримання та продажу джерел, підтриманих ТБ УЕБ.

На 2021 рік на біржі продають щонайменше 900 виробників. У біржових торгах беруть участь деякі підприємці ринку, а також компанії світового класу, потужні лідери продажів та міжнародна команда, такі як ВАТ «Центеренерго», «Трафігура», ЗАТ «ДП ГПУКренгоаз», «АргобідроНЕКренгоаз», «ДюКренгоаз», ТОВ «GPK NaftogazTrading», Група компаній ДТЕК, АТ «Укртранснафта», НАЕК «Енергоатом», ЗАТ «Укргідроенерго» тощо.

Протягом своєї діяльності Українська товарна біржа надає всім ринковим партнерам можливість мінімізувати втрати фізичних та придатних споживачів у поєднанні з допомогою або продажом джерел.

Для його формування ми використовуємо найкращі загальні технології та практики на українському ринку, що дозволяє зробити його конкурентоспроможним та ефективним. ТБ УЕБє членом структури продажів Прозоро. Продажі здійснюються в Американський спілці трейдерів, Європейській бізнес-асоціації та біржових електронних асоціаціях.

Співпраця в біржовій торгівлі на ТБ УЕБ буде швидкою. На платформі все зрозуміло і навіть несвідома людина в торгівлі на біржі схоже купити чи продати товари. Якщо виникнуть питання чи буде щось не зрозуміло, спеціаліст біржи завжди поможе в вирішенні виниклої задачі.

Щоб отримати все, можна продавати ймовірності торгів, вивчати тенденції, виробляти промислову тактику, укладати виграшні контракти. Вам потрібна правдива інформація з автентичних джерел, і все це може надати Біржа.

Українська енергетична біржа є спеціальним джерелом, придатним для біржової оцінки енергетичних ресурсів в Україні.«Українська енергетична біржа» в режимі реального часу з’являється як одне ексклюзивне джерело відповідних повідомлень про котирування енергетичної біржі України.

Навчання доступно в режимі онлайн. Є можливість обрати спосіб отримання знань о торгів на біржі УЕБ. Членство в електронних торгах дасть вам можливість купувати або продавати виробничі послуги без будь-яких обмежень, не вимагаючи спеціального кабінету тощо.

Back To Top