Інтернет-тендери стають все більш відомими

Статьи

Інтернет-тендери стають все більш відомими

Як швидко відбуваються зміни у цьому світі. Те, що здавалося лише вчора, якщо не науковою фантастикою, то справді новинкою, зараз є більш звичним явищем. Простий приклад – мобільні телефони, 15-20 років тому на власників цих гаджетів дивилися як на суперменів. І тепер навіть бабусі у віддалених селах використовують телефони з усією силою. І iPhone більше нікого не шокує.

Купівля та продаж в Інтернеті стали звичним явищем. Цифрова торгівля тривалий час існує не тільки від «крутих» власників бізнесу. Керівники малих підприємств, організацій державної та комунальної власності також енергійно працюють в Інтернет-просторі. Від того, що це справді легко і комфортно. Ну, а з точки зору швидкості та розміру інформації у глобальній мережі жоден міжнародний обмін не можна порівняти.

Раніше всіх, з усіх перерахованих вище причин, Українська універсальна біржа була більш актуальною протягом багатьох років. Його аукціони використовуються для продажу різноманітних товарів – від нафти до заставленого майна. Цифрова торгова система УУБ дає право заявити про себе за одну хвилину і для України.

І бізнесмени з Києва, Дніпра, Львова та керівники дрібних комунальних служб, в яких селах користується цією перевагою УУБ з великим задоволенням. Для того, щоб переконатися в цьому, потрібно перейти до джерела обміну. Ну, а далі цифрова торгівля на біржі знайде навіть великий попит. З того факту, що якщо позитивні зміни в економіці дійсно відбудуться, то кількість тих, хто хоче щось купити або продати, неодноразово зростатиме.

Ну, слід чітко пам’ятати, що сільськогосподарські землі також стануть товаром в Україні. І цілком можливо, що він буде продаватися на таких біржах, як Українська універсальна товарна біржа. Інформаціонний портал біржі https://sale.uub.com.ua/ru/news/kuplyu-pylomaterialy-za-vygidnoyu-cinoyu-na-aukcioni-prozorro-prodazhi

Вимоги до об’єкта

Закупівлі можуть виставлятися Замовником в завантажуються файли або в формах з’являються на екрані закупівлі. У вимогах до об’єкта закупівлі, які містять посилання на конкретну марку (позначення для товарів і послуг) або виробника, Замовник має право вказати, які еквіваленти або аналоги будуть прийматися в заявках учасників.

При встановленні умов і вимог закупівлі замовнику необхідно пояснити такі критерії:

  • передбачувану ціну закупівлі, яка не може бути менше, ніж 3 тисячі гривень; 
  • тривалість часу уточнень, що повинна становити не менше одного календарного дня, коли ж приблизна вартість закупівлі дорівнює від 3 тисяч гривень до 50 тисяч гривень, і не менше трьох календарних днів, якщо приблизна вартість вище 50 тисяч гривень; 
  • тривалість часу подання заявок, що повинна становити не менше одного календарного дня, якщо приблизна вартість закупівлі дорівнює від 3 тисяч гривень до 50 тисяч гривень, і не менше двох календарних днів, коли можлива вартість вище 50 тисяч гривень; 
  • крок торгу, що відзначається в гривнях і розраховується як процентне співвідношення до ймовірної вартості закупівлі, і повинен бути в рамках від 0,5% до 3% від ймовірної вартості закупівлі;
  • нецінові критерії та їх питома вага, що, загалом, не може бути вище 30%, якщо замовник має намір використати процедуру оцінки за зовсім іншими критеріями, ніж вартість.
  • Замовник має право в ролі доповнення вимагати забезпечення пропозиції, у вигляді гарантування виконання зобов’язань учасника перед замовником. Сума забезпечення пропозиції в фінансовому вираженні не може бути вище 0,5% від ймовірної вартості закупівлі у разі здійснення аукціонів на закупівлю робіт та 3% – в разі здійснення торгів на закупівлю товарів чи послуг на умовах, які визначені документацією.

Термін уточнень

В термін уточнень відвідувачі системи вправі звернутися до замовника з роз’ясненнями щодо виставлених вимог. Всі питання та відповіді зберігаються в системі і відкриті для всіх користувачів системи для ознайомлення незалежно від статусу закупівлі.

Анонімними є всі питання користувачів до завершення торгів. Система не передбачає дії прикріплення файлів до питання з цілями дотримання секретності. Питання необхідно формувати лише в текстовому форматі.

Замовник відповідає на питання, якщо буде потрібно завантажує файли в додаток також, як і при публікації та коригування оголошення закупівлі. 

Один і той же аукціон часто скасовується через відсутність попиту на конкретний товар, а оцінка вільної конкуренції обмежена, оскільки в системі Прозорро встановлюється контроль за такими самими закупівлями.

Компания КРОНАС имеет замкнутый цикл производства, собственное конструкторское бюро, а так же мобильную сервисную службу. География работы постоянно расширяется, а это свидетельствует о качестве продукции.
Back To Top