Деревна продукція та її реалізація

Статьи

Деревна продукція та її реалізація

Важко уявити світ без дерева. Нас оточують дерев’яні будинки, меблі, папір.  … деревина присутня довкола нас безперервно. Без дерева неможливо уявити розвиток людської цивілізації. 

Використання деревної продукції

Спочатку деревина використовувалася для обігріву приміщення та приготування їжі.  Згодом дерево стало одним із перших матеріалів, з яких виготовляли витвори мистецтва. Деревина сосни, ялини, ялиці, модрини, дуба, бука, берези та вільхи має найвищу комерційну цінність у багатьох країнах світу. 

Завдяки цінними технічним властивостям деревини — дуб, ясен, в’яз та явір – використовується  для виготовлення багатьох виробів.

Класифікація виробів з деревини

Вироби з дерева можна класифікувати на: 

  1. вироби на основі деревини: фанера, ДСП, ДВП, ізоляція, сендвіч-панелі, рельєфні елементи;
  2. вироби з масиву: профілі, балки, будівельне дерево, панелі, паркет, шпон, меблі;
  3. вироби з паперу: папір, картон, целюлоза:
  4. інші вироби: смоли, жири, віск, дубильні речовини, барвники, ароматизатори, харчові інгредієнти тощо. 

Перші музичні інструменти виготовляли з дерева. Скрипка виготовлена ​​з вибраного дерева ялини чи клена, використовується при їх виготовленні, визначає тональність самого звуку. Гітари з тополі, вільхи та липи характеризуються рівномірним звучанням, а гітари з кленів мають дуже чистий, жорсткий звук. Резонансна деревина завжди повинна бути найвищої якості, з рівномірно розподіленими ростовими кільцями та круглим перерізом.
 Саме тому українська деревина — цінний ресурс для будь-якого бізнесу.

Де купити деревину для виробництва

Дерево — матеріал, що довго живе . Якщо ми тримаємо їх у закритому приміщенні з постійною температурою та вологістю, воно прослужить до 2000 років. Тому якщо у вас серйозний бізнес, який потребує використання якісної деревної сировини — вам сюди sale.uub.com.ua.

Чому ми

Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/ru/filter/wood — команда професійних експертів у світі електронних продажів. Завдяки налагодженій комунікації з клієнтами, експерти компанії допоможуть швидко вирішити складні питання в організації електронних аукціонів. 

Ми гарантуємо:

  • професійний підхід;
  • юридичний супровід процедур;
  • допомогу в оформленні документів;
  • інформативність;
  • доступність.

Незважаючи на складний процес роботи, ми завжди допоможемо вирішити ваші проблеми.

Компания КРОНАС имеет замкнутый цикл производства, собственное конструкторское бюро, а так же мобильную сервисную службу. География работы постоянно расширяется, а это свидетельствует о качестве продукции.
Back To Top