Особливості реалізації майна на інтернет-аукціонах

Статьи

Особливості реалізації майна на інтернет-аукціонах

Почати варто з того, що собою взагалі представляє аукціон та як він повинен виглядати. Одне з завдань, яке було поставлено перед даною процедурою – це можливість реалізації майна за її реальною вартістю з врахуванням всіх пунктів чинного законодавства. На основі цього пункту був створений відповідний механізм, який дав можливість учасникам купувати майно за його реальною вартістю, роблячи це в абсолютно прозорій формі без будь-яких таємних платежів та попередніх домовленостей.

Варто зазначити, що створення системи аукціонів в системі ПроЗорро було створено саме за ініціативою держави і це рішення вже давно себе показало виключно з кращого боку. Наразі, популярність онлайн-аукціонів лише зростає і вони проводяться не лише державними установами, як це було раніше, а й комерційними компаніями, які в цьому можуть бути зацікавлені ще більше.

Варто зазначити, що інформація про учасників на етапі подання заявок не розкривається. Такий принцип дає можливість обирати переможця без будь-яких таємних схем та віддання переваги якимось конкретним компаніям.

Ви маєте чудову можливість перейти за посиланням https://gazeta.ua/articles/economics/_v-ukrayini-zapracyuvav-rinok-tovarnih-birzh-teper-vin-konkuruye-z-prozorroprodazhi/1057063, де можна знайти багато цікавих відомостей про товарні біржі. В тому ж числі, це стосується і універсальної товарно-сировинної біржі.

За яким принципом реалізується майно на електронних аукціонах

Для того, щоб інтернет-аукціони залишались активними, важливою умовою є наявність на них справді цікавих пропозицій. У випадку з системою ПроЗорро, ви можете бути впевнені в тому, що на електронних майданчиках завжди є достатньо пропозицій, причому це стосується самих різних напрямків в торгах.

Що стосується реалізації державного майна в такому форматів, то тут є декілька важливих аспектів, які потрібно брати до уваги. Виглядають вони наступним чином:

  1. Першим етапом є прийняття рішення державним органом про бажання реалізації майна з використанням для цього системи ПроЗорро. Відповідно, для цього потрібно підготувати спеціальне розпорядження, яке дозволить розпочати саму процедуру;
  2. Наступним кроком є формування пропозиції. Для того, щоб виконати цю вимогу, потрібно попередньо зібрати повний перелік важливої інформації про майно, яке виставляється на торги. Тобто, мова йде про географічне положення, технічні аспекти, юридичні нюанси, цінові параметри й так далі;
  3. Далі, всі ці дані потрапляють до єдиного державного реєстру, де детально перевіряються на можливу наявність будь-яких неточностей. У випадку, якщо вся отримана інформація є правдиво, а дії законними, державна установа отримує відповідне заключення, відштовхуючись від якого вона матиме дозвіл на те, щоб виставити майно на електронний аукціон;
  4. Наступний етап – це публікація самого лоту на електронному майданчику або ж товарній біржі. Важливо, щоб в оголошенні була вказана вся інформація про саме майно й були прописані основні вимоги до учасників, які будуть відправляти свої пропозиції;
  5. Підписання юридичних паперів – це вже етап затвердження переможця, після того, як визначається учасник, що зміг запропонувати найбільш економічно вигідну пропозицію для організатора аукціону. Всі юридичні моменти затверджуються електронним підписом.

Саме ці моменти є найбільш важливими для ознайомлення, якщо мова йде про участь в інтернет-аукціоні.

Як війти в свій особистий кабінет ПроЗорро

Важливо пам’ятати про те, що ПроЗорро – це ресурс, що не був створений для того, щоб на ньому реєструватися. Саме тому, вже на одному з перших етапі реєстрації, система автоматично переводить користувача до переліку електронних майданчиків.

Відповідно, для того, щоб перейти в свій особистий кабінет та ознайомитися з налаштуваннями та іншими пунктами, вам потрібно переходити саме на сайт того майданчика, що було вами обрано. 

Далі, вам залишиться лише ввести свій логін, пароль і підтвердити своє рішення про авторизацію на сайті.

Чи є вигідною купівля та продажу лісу в ПроЗорро

Один з перспективних напрямків в електронних аукціонах – це реалізація державних ресурсів. Ліс – це один з тих самих ресурсів, які можуть реалізовуватися на електронній торговій біржі.

Що стосується економічної складової, то такий формат є однаково вигідним для покупця, який має змогу легально отримати партію якісного лісу за ринковою ціною, та для продавця, який також легально може реалізовувати партії державної сировини.

Варто зазначити, що реалізація деревини на електронних торгах – це напрямок, який постійно розвивається і кількість лотів в цьому розділі постійно зростає, що є особливо вигідним для великої кількості державних та приватних компаній.

Компания КРОНАС имеет замкнутый цикл производства, собственное конструкторское бюро, а так же мобильную сервисную службу. География работы постоянно расширяется, а это свидетельствует о качестве продукции.
Back To Top