Продаж автомобілів в системі Прозорро.Продажі

Статьи

Продаж автомобілів в системі Прозорро.Продажі

Наразі Україна має у своєму розпорядженні популярні аукціонні сайти Prozorro. На сайтах можна купити будь-який товар за доступною ціновою категорією; як товари виступають побутова техніка, обладнання, автомобілі та багато товарних позицій, які користуються великим попитом у покупців. Після відкриття та початку аукціонів держава вже отримала перший прибуток від операцій на суму 21 млрд. гривень, з кожним днем ​​ця сума стрімко зростає. На сайті УУБ в системі Прозорро.Продажі можна купити новий або вживаний автомобіль за доступною ціною. Стати учасником аукціону дуже легко, потрібно лише зареєструватися на веб -сайті Української універсальної біржі, доступному для всіх громадян.

Продаж державних автомобілів

Автомобіль увійшов у життя кожної людини. Будь-який громадянин щодня користується автомобілем – перевозить речі, вантаж, переїжджає на роботу, навчання, у справах. Тому уявити звичайне життя без автомобіля вже неможливо. Для кожної людини, вибираючи свій перший автомобіль, існує важливий вибір, оскільки важливо придбати недорогий автомобіль, щоб набути навиків водіння. І саме сайт Prozorro.Sale допоможе у виборі якісного автомобіля, адже за своїми характеристиками представлені на сайті екземпляри неможливо відрізнити від нових автомобілів з автосалону.

Наступні типи автомобілів використовуються як лоти на сайті:

  1. Легкові та вантажні автомобілі;
  2. Автомобілі для перевезення людей;
  3. Спеціалізовані транспортні засоби, наприклад, інкасація готівки;
  4. Спецтехніка — комбайни, евакуатори, підйомники.

Найдешевший екземпляр на сайті коштує всього 15 000 гривень. У вас є чудова можливість брати участь в аукціонах у системі Prozorro на веб -сайті Української універсальної біржі. Тепер навіть не потрібно виходити з дому, щоб стати учасником чесної та прозорої торгівлі. Досить пройти просту реєстрацію на сайті УУБ і зробити ставку на необхідний лот. Більше інформації – https://www.uub.com.ua/rus/prozorro/sale/avtomobili/. В результаті системи Prozorro поступово зникають сірі схеми, які існують на ринку протягом тривалого часу. Зараз усі аукціони проходять на прозорих і чесних умовах, і це досягнення української влади. Надалі сайт буде розвиватися та на ньому буде з’являтися ще більше лотів.

Компания КРОНАС имеет замкнутый цикл производства, собственное конструкторское бюро, а так же мобильную сервисную службу. География работы постоянно расширяется, а это свидетельствует о качестве продукции.
Back To Top