Особливості державних тендерів на друк

Статьи

Особливості державних тендерів на друк

Важливість тендерних торгів для державних структур навіть не варто обговорювати. Згідно з чинним українським законодавством, всі закупівлі, що здійснюються за державні кошти, повинні проводитися виключно в форматі тендера. Це означає, що взяти участь в таких закупівлях можуть будь-які компанії, починаючи з досвідчених та закінчуючи початківцями.

Згідно з 18-ю статтею України про проведення державних закупівель, основний критерій, на основі якого буде обиратися переможець – це економічна вигода. Основне завдання державної установи – це не витрачати зайві кошти.

Знайти повний перелік оголошень про проведення тендерів ви можете на сайті української універсальної біржі, або на будь-якому іншому акредитованому майданчику, який вам більше сподобається

Особливості тендерів на друк

Не дивлячись на явний електронний прогрес, всі державні установи певною мірою зацікавлені в використанні друкованої продукції. 

Сам же формат проведення таких торгів приблизно такий самий. Все починається з того, що державна організація публікує відповідне оголошення про запуск тендера на всіх електронних майданчиках, що мають відповідну акредитацію.

В момент, коли закінчується час на надсилання пропозицій, система в автоматичному режимі обирає учасника, який запропонував найбільш вигідні умови. При цьому, можуть бути присутні й нецінові фактори й вони потрапляють на розгляд безпосередньо замовнику. 

Що стосується переможця в боротьбі за тендер на виконання широкоформатного друку або ж інших послуг з цієї сфери, то він повинен вчасно подати всі відповідні документи, включаючи довідку про відсутність судимостей і боргів.

Для чого може знадобитись друк державним установам

Питання дійсно актуальне і відповідь на нього дуже часто викликає реальну зацікавленість в компаній, які займаються друком.

Сам друк, може знадобитись державним установам для виготовлення:

  • Афіш;
  • Банерів;
  • Карт;
  • Постерів;
  • Оголошень.

Це лише декілька прикладів того, в яких ситуаціях державна установа може створити подібне тендерне оголошення. Ознайомитись з більш детальною інформацію, ви можете, якщо перейдете за посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-na-shyrokoformatnyj-druk-dlya-derzhzamovnikiv. Тут ви зможете найти багато корисної інформації, яку зможете використати у своїх же інтересах.

Компания КРОНАС имеет замкнутый цикл производства, собственное конструкторское бюро, а так же мобильную сервисную службу. География работы постоянно расширяется, а это свидетельствует о качестве продукции.
Back To Top